Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLACC0002
Kod producenta: EAP110
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 6935364091620
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ilość wsparć SSID: 8
Przeznaczenie: Sufit, Ściana
Obsługa PoE: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Technologia okablowania: 10/100Base-T(X)
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,10 Mbit/s
Obsługa sieci VLAN: Tak
Głębokość produktu: 170,5 mm
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Szerokość produktu: 189,5 mm
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Wysokość produktu: 29,7 mm
Poziom wzmocnienia anteny (max): 4 dBi
Kolor produktu: Biały
Ilość anten: 2
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1x,IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Ostrzeżenia: Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Moc nadawcza (CE): 19 dBm
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit WEP,WPA,WPA2-Enterprise,152-bit WEP,64-bit WEP,WPA2-PSK,SNMPv2,WPA-PSK,SNMP,SSH,HTTPS
Moc nadawcza (FCC): 21 dBm
Napięcie wejściowe AC: 24 V
Limit częstotliwości: Tak
Diody LED: Zasilanie
Umieszczenie: Sufit, Ściana
Rodzaj opakowania: Pudełko
Adapter PoE w zestawie: Tak
Ilość sztuk: 1
Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): Passive PoE
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
6 GHz: Nie
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Pasmo częstotliwości: 2.4 - 2.4835 GHz
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Certyfikaty zgodności: RoHS,CE,Federalna Komisja Łączności (FCC)
Pobór mocy: 2,8 W
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Wysokość opakowania: 69 mm
Izolacja bezprzewodowa: Tak
Głębokość opakowania: 268 mm
Czułość odbiorcy: 300M: -71dBm@10% PER 150M: -75dBm@10% PER 54M: -78dBm@10% PER 11M: -93dBm@8% PER 6M: -92dBm@10% PER 1M: -96dBm@8% PER
Waga wraz z opakowaniem: 720 g
Funkcje wirtualnej sieci LAN: Mapowanie VLAN
Szerokość opakowania: 246 mm
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Syslog: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Zestaw do montażu: Tak
Typ anteny: Wewnętrzny
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Przewody: Prąd przemienny
5 GHz: Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE,RoHS,Federalna Komisja Łączności (FCC)
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
2,4 GHz: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 147 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Czułość odbiorcy: | 300M: -71dBm@10% PER 150M: -75dBm@10% PER 54M: -78dBm@10% PER 11M: -93dBm@8% PER 6M: -92dBm@10% PER 1M: -96dBm@8% PER |
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| 5 GHz: | Nie |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.1x,IEEE 802.11g,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100Base-T(X) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 300 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Izolacja bezprzewodowa: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Diody LED: | Zasilanie |
| Przycisk reset: | Tak |
| Umieszczenie: | Sufit, Ściana |
| Napięcie wejściowe AC: | 24 V |
| Pobór mocy: | 2,8 W |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Głębokość produktu: | 170,5 mm |
| Wysokość produktu: | 29,7 mm |
| Szerokość produktu: | 189,5 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 128-bit WEP,WPA,WPA2-Enterprise,152-bit WEP,64-bit WEP,WPA2-PSK,SNMPv2,WPA-PSK,SNMP,SSH,HTTPS |
| Ilość wsparć SSID: | 8 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Syslog: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Wysokość opakowania: | 69 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 720 g |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 268 mm |
| Szerokość opakowania: | 246 mm |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Adapter PoE w zestawie: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 4 dBi |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Ilość anten: | 2 |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN: | Mapowanie VLAN |
| 6 GHz: | Nie |
| Moc nadawcza (FCC): | 21 dBm |
| Moc nadawcza (CE): | 19 dBm |
| Przeznaczenie: | Sufit, Ściana |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): | Passive PoE |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | CE,RoHS,Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Certyfikaty zgodności: | RoHS,CE,Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Ostrzeżenia: | Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.