Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBTPAPBZ60D0
Kod producenta: EAP653 UR
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8885020620566
Gwarancja producenta: 60
Moc wyjściowa: CE: <20 dBm(2,4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, Band 1/2, EIRP); <29 dBm(5 GHz)
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 2x 5 dBi (2,4GHz), 3x 5 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ax
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3-Personal/Enterprise
Antena: Wewnętrzna - 5 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 × 160 × 33,6 mm
Informacje dodatkowe: Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%–90%, bez kondensacji
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 670 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ax |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20 dBm(2,4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, Band 1/2, EIRP); <29 dBm(5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3-Personal/Enterprise |
| Antena: | Wewnętrzna - 5 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2x 5 dBi (2,4GHz), 3x 5 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 × 160 × 33,6 mm |
| Informacje dodatkowe: | Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%–90%, bez kondensacji |
| Gwarancja producenta: | 60 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.