Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLACC0072
Kod producenta: EAP653
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4897098685235
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Zakres częstotliwości: 160 Mhz
Ilość anten: 4
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11h,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Ostrzeżenia: Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.
Przycisk reset: Tak
Podpora kontroli przepływu: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Dopasuj funkcje trybu AP: Sieci kratowe
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA3,SNMP,HTTPS,WPA2,SNMPv3,SSH,SNMPv2
Sterowanie pasmem: Tak
Diody LED: Tak
Airtime Fairness (ATF): Tak
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Automatyczne skanowanie kanałów: Tak
Moc nadawcza (CE): 27 dBm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Moc nadawcza (FCC): 22 dBm
Ilość sztuk: 1
Limit częstotliwości: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Umieszczenie: Sufit, Ściana
MIMO: Tak
Automatyczny wybór kanału: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Zakres napięcia DC: 12 V
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
6 GHz: Nie
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
BeamForming: Tak
Typ anteny: Wewnętrzny
Pasmo częstotliwości: 2.4 - 5 GHz
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Funkcje wirtualnej sieci LAN: Mapowanie VLAN
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Metoda rozszerzenia obrazu: OFDMA
Przeznaczenie: Sufit, Ściana
Syslog: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Zestaw do montażu: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 2976 Mbit/s
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 2402 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
5 GHz: Tak
Głębokość produktu: 160 mm
2,4 GHz: Tak
Szerokość produktu: 160 mm
Obsługa PoE: Tak
Wysokość produktu: 33,6 mm
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 574 Mbit/s
Kolor produktu: Biały
Obsługa sieci VLAN: Tak
Liczba użytkowników: 250 użyt.
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 471 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11h,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac |
| MIMO: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 2976 Mbit/s |
| Metoda rozszerzenia obrazu: | OFDMA |
| Moc nadawcza (FCC): | 22 dBm |
| 5 GHz: | Tak |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Zakres częstotliwości: | 160 Mhz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 574 Mbit/s |
| Dopasuj funkcje trybu AP: | Sieci kratowe |
| Moc nadawcza (CE): | 27 dBm |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 2402 Mbit/s |
| Sterowanie pasmem: | Tak |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN: | Mapowanie VLAN |
| Diody LED: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk reset: | Tak |
| Umieszczenie: | Sufit, Ściana |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Głębokość produktu: | 160 mm |
| Wysokość produktu: | 33,6 mm |
| Szerokość produktu: | 160 mm |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA3,SNMP,HTTPS,WPA2,SNMPv3,SSH,SNMPv2 |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Ilość anten: | 4 |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 5 GHz |
| Automatyczny wybór kanału: | Tak |
| Liczba użytkowników: | 250 użyt. |
| Automatyczne skanowanie kanałów: | Tak |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Airtime Fairness (ATF): | Tak |
| Podpora kontroli przepływu: | Tak |
| BeamForming: | Tak |
| 6 GHz: | Nie |
| Przeznaczenie: | Sufit, Ściana |
| Zakres napięcia DC: | 12 V |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Syslog: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Ostrzeżenia: | Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.