Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: KILTPLACC0066
Kod producenta: EAP615-WALL
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 4897098683606
Typ anteny: Wewnętrzny
STelnet korzystający z SSH v2: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Sterowanie pasmem: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Airtime Fairness (ATF): Tak
Przeznaczenie: Ściana
Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS): Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
Automatyczne skanowanie kanałów: Tak
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Moc nadawcza (CE): 20 dBm
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Moc nadawcza (FCC): 21 dBm
Głębokość produktu: 86 mm
Limit częstotliwości: Tak
Szerokość produktu: 143 mm
Wysokość produktu: 20 mm
Umieszczenie: Ściana
Kolor produktu: Biały
Automatyczny wybór kanału: Tak
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Syslog: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1774 Mbit/s
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 1201 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Ilość wsparć SSID: 16
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 574 Mbit/s
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Obsługa sieci VLAN: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2,WPA,WPA3
Wbudowany wyłącznik: Tak
Diody LED: Zasilanie
MIMO: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 398 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Airtime Fairness (ATF): | Tak |
| Automatyczne skanowanie kanałów: | Tak |
| Sterowanie pasmem: | Tak |
| Automatyczny wybór kanału: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11ac |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 574 Mbit/s |
| Moc nadawcza (FCC): | 21 dBm |
| 5 GHz: | Tak |
| Moc nadawcza (CE): | 20 dBm |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 1201 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 1774 Mbit/s |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Diody LED: | Zasilanie |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk reset: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Umieszczenie: | Ściana |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Szerokość produktu: | 143 mm |
| Głębokość produktu: | 86 mm |
| Wysokość produktu: | 20 mm |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS): | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2,WPA,WPA3 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Ilość wsparć SSID: | 16 |
| Syslog: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| STelnet korzystający z SSH v2: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 4 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.