Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILRUIACC0031
Kod producenta: RG-RAP52-OD
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6971693277519
Ilość anten: 2
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3af,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11n
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-TKIP,WPA-PSK,WPA2-AES
Okres gwarancji: 3 lat(a)
MIMO: Tak
Typ MIMO: Multi User MIMO
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 75 °C
Typ anteny: Zewnętrzny
Zakres wilgotności względnej: 10 - 95%
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 - 70 °C
Przeznaczenie: Pręt
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Głębokość produktu: 50 mm
Szerokość produktu: 220 mm
Wysokość produktu: 35,7 mm
Waga produktu: 400 g
Kolor produktu: Biały
Liczba użytkowników: 110 użyt.
Zakres napięcia DC: 24 V
6 GHz: Nie
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Pobór mocy: 14 W
Stopień ochrony IP: IP65
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1267 Mbit/s
Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): 867 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Ilość wsparć SSID: 8
Obsługa PoE: Tak
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 400 Mbit/s
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 719 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| 5 GHz: | Tak |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.3af,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11n |
| Liczba użytkowników: | 110 użyt. |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 400 Mbit/s |
| MIMO: | Tak |
| 6 GHz: | Nie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 1267 Mbit/s |
| Typ MIMO: | Multi User MIMO |
| Kolor produktu: | Biały |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Przeznaczenie: | Pręt |
| Pobór mocy: | 14 W |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Zakres napięcia DC: | 24 V |
| Szerokość produktu: | 220 mm |
| Wysokość produktu: | 35,7 mm |
| Głębokość produktu: | 50 mm |
| Waga produktu: | 400 g |
| Ilość wsparć SSID: | 8 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-TKIP,WPA-PSK,WPA2-AES |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 10 - 95% |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 2 |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Okres gwarancji: | 3 lat(a) |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.