Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBDIAPBZ5040
Kod producenta: COVR-C1202
Stan magazynowy: 0 szt.
Producent: D-LINK
Opis ogólny: Access Point D-Link COVR-C1202 Wireless AC1200 AP Dual Band
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: Certifications: FCC, CE, IC, RCM, IDA, CB, RoHS, ULM, ErP
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 481.97
Baza SCIP: Nie
Port PoE: Nie
Waga (g): 250
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3ab 1000 Base-T (RJ45)
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 2
Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Antena: Wewnętrzna - 3 szt.
Strona o towarze: http://www.dlink.com/pl/pl/business-solutions/wireless/wireless-access-points/dap-1665-wireless-ac1200-dual-band-access-point
Wymiary [G x S x W] (mm): 109 x 127 x 51
Waga (kg): 0.250
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 695 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | D-LINK |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point D-Link COVR-C1202 Wireless AC1200 AP Dual Band |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3ab 1000 Base-T (RJ45) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Odpinana antena: | Nie |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | QoS (Quality of Service) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Port PoE: | Nie |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Antena: | Wewnętrzna - 3 szt. |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Waga (g): | 250 |
| Waga (kg): | 0.250 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 109 x 127 x 51 |
| Informacje dodatkowe: | Certifications: FCC, CE, IC, RCM, IDA, CB, RoHS, ULM, ErP |
| Strona o towarze: | http://www.dlink.com/pl/pl/business-solutions/wireless/wireless-access-points/dap-1665-wireless-ac1200-dual-band-access-point |
| Producent: | D-LINK |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point D-Link COVR-C1202 Wireless AC1200 AP Dual Band |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3ab 1000 Base-T (RJ45) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Antena: | Wewnętrzna - 3 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | QoS (Quality of Service) |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 481.97 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 109 x 127 x 51 |
| Waga (kg): | 0.250 |
| Waga (g): | 250 |
| Informacje dodatkowe: | Certifications: FCC, CE, IC, RCM, IDA, CB, RoHS, ULM, ErP |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | http://www.dlink.com/pl/pl/business-solutions/wireless/wireless-access-points/dap-1665-wireless-ac1200-dual-band-access-point |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.