Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBHPAPBZ5000
Kod producenta: JW212A
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0190017021133
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 2 x 4 dBi (2.4GHz), 2 x 6 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3az Green Ethernet / Energy-Efficient Ethernet (EEE)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.
Strona producenta: http://www.hp.pl
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 150 x 41,5
Waga (kg): 0.380
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: HP
Opis ogólny: Access Point HP Aruba Instant IAP-205 Radio Integrated Antenna
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: wcześniejszej rejestracji produktu na Klienta końcowego przy zakupie
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 1232.10
Baza SCIP: Nie
Moc wyjściowa: 21.00 dBm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1833 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | HP |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point HP Aruba Instant IAP-205 Radio Integrated Antenna |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3az Green Ethernet / Energy-Efficient Ethernet (EEE) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Antena: | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Port PoE: | Tak |
| Waga (kg): | 0.380 |
| Informacje dodatkowe: | wcześniejszej rejestracji produktu na Klienta końcowego przy zakupie |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Moc wyjściowa: | 21.00 dBm |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2 x 4 dBi (2.4GHz), 2 x 6 dBi (5GHz) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 150 x 41,5 |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Producent: | HP |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point HP Aruba Instant IAP-205 Radio Integrated Antenna |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3az Green Ethernet / Energy-Efficient Ethernet (EEE) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 21.00 dBm |
| Antena: | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2 x 4 dBi (2.4GHz), 2 x 6 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE: | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 150 x 41,5 |
| Waga (kg): | 0.380 |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 1232.10 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | wcześniejszej rejestracji produktu na Klienta końcowego przy zakupie |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Strona producenta: | http://www.hp.pl |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.