Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: SBTPAPBZ50H0
Kod producenta: EAP245 V3
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 6935364096663
Moc wyjściowa: CE:<20dBm(2,4GHz), <23dBm(5GHz) FCC: <27dBm (2,4GHz & 5GHz)
Zysk anteny bezprzewodowej: 3 x 4 dBi (2.4GHz), 3 x 5 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 24x 10M/100M/1G RJ-45
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.1x Port-based Network Access Control (PNAC) / Radius Port Access Authentication
Ilość portów LAN: 2
Dodatkowe funkcje urządzenia: Mapowanie SSID do VLAN
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Antena: Wewnętrzna - 6 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 205,5 x 181,5 x 37,1
Informacje dodatkowe: Wymagania systemowe: Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Linux
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 469 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1x Port-based Network Access Control (PNAC) / Radius Port Access Authentication |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE:<20dBm(2,4GHz), <23dBm(5GHz) FCC: <27dBm (2,4GHz & 5GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Antena: | Wewnętrzna - 6 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 3 x 4 dBi (2.4GHz), 3 x 5 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Mapowanie SSID do VLAN |
| Ilość portów LAN: | 2 |
| Porty wej/wyj: | 24x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 205,5 x 181,5 x 37,1 |
| Informacje dodatkowe: | Wymagania systemowe: Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Linux |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.