Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTPLACC0004
Kod producenta: EAP110-Outdoor
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6935364097752
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Ilość wsparć SSID: 8
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 - 65 °C
Obsługa PoE: Tak
Przeznaczenie: Pręt, Ściana
Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): 300 Mbit/s
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,10 Mbit/s
Obsługa sieci VLAN: Tak
Głębokość produktu: 46 mm
Dołączona antena: Tak
Szerokość produktu: 216 mm
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Ostrzeżenia: Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.
Wysokość produktu: 27 mm
Filtrowanie adresów MAC: Tak
Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS): Tak
Kolor produktu: Biały
Poziom wzmocnienia anteny (max): 3 dBi
Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Ilość anten: 2
Moc nadawcza (CE): 20 dBm
Protokoły zarządzające: HTTP/HTTPS, SNMP, Telnet
Moc nadawcza (FCC): 22 dBm
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g
Limit częstotliwości: Tak
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Funkcje anteny: Odłączana antena
Przycisk reset: Tak
Umieszczenie: Ściana,Pręt
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Automatyczny wybór kanału: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA-PSK,WPA2-Enterprise,WPA-Enterprise,WPA2-PSK
Adapter PoE w zestawie: Tak
Prąd wyjściowy: 0,6 A
Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): Passive PoE
Napięcie operacyjne: 24 V
6 GHz: Nie
Diody LED: Zasilanie
Maksymalne zużycie mocy: 3,12 W
Rodzaj opakowania: Pudełko
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Ilość sztuk: 1
Stopień ochrony IP: IP65
Certyfikaty zgodności: Federalna Komisja Łączności (FCC),CE,RoHS
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Izolacja bezprzewodowa: Tak
Wysokość opakowania: 100 mm
Funkcje wirtualnej sieci LAN: Mapowanie VLAN,Tagged VLAN
Głębokość opakowania: 270 mm
Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): Multiple SSIDs
Waga wraz z opakowaniem: 620 g
Pobór mocy (max): 3,12 W
Szerokość opakowania: 140 mm
Syslog: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zestaw do montażu: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 300 Mbit/s
Typ anteny: Zewnętrzny
5 GHz: Nie
Przewody: Prąd przemienny
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE,Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS
2,4 GHz: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 229 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| 5 GHz: | Nie |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,10 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11g |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 300 Mbit/s |
| Umieszczenie: | Ściana,Pręt |
| Przycisk reset: | Tak |
| Diody LED: | Zasilanie |
| Kolor produktu: | Biały |
| Napięcie operacyjne: | 24 V |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Prąd wyjściowy: | 0,6 A |
| Maksymalne zużycie mocy: | 3,12 W |
| Głębokość produktu: | 46 mm |
| Szerokość produktu: | 216 mm |
| Wysokość produktu: | 27 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA-PSK,WPA2-Enterprise,WPA-Enterprise,WPA2-PSK |
| Ilość wsparć SSID: | 8 |
| Filtrowanie adresów MAC: | Tak |
| Syslog: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 65 °C |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Limit częstotliwości: | Tak |
| Automatyczny wybór kanału: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN: | Mapowanie VLAN,Tagged VLAN |
| Izolacja bezprzewodowa: | Tak |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Adapter PoE w zestawie: | Tak |
| Protokoły zarządzające: | HTTP/HTTPS, SNMP, Telnet |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 3 dBi |
| Ilość anten: | 2 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Moc nadawcza (FCC): | 22 dBm |
| Moc nadawcza (CE): | 20 dBm |
| 6 GHz: | Nie |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Przeznaczenie: | Pręt, Ściana |
| Pobór mocy (max): | 3,12 W |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE): | Passive PoE |
| Funkcje identyfikatora zestawu usług (SSID): | Multiple SSIDs |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Zdalna usługa uwierzytelniania telefonicznego (RADIUS): | Tak |
| Szerokość opakowania: | 140 mm |
| Głębokość opakowania: | 270 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 620 g |
| Wysokość opakowania: | 100 mm |
| Dołączona antena: | Tak |
| Funkcje anteny: | Odłączana antena |
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | CE,Federalna Komisja Łączności (FCC),RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: | Tak |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Certyfikaty zgodności: | Federalna Komisja Łączności (FCC),CE,RoHS |
| Ostrzeżenia: | Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.,Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. |
| Gwarancja: | G060M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.