Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: SBEBAPBZ6000
Kod producenta: CAX1800
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 4717964703507
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: Filtrowanie adresów MAC
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Strona o towarze: http://www.edimax.pl/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/pl/smb_access_points_ax1800/cax1800/
Wymiary [G x S x W] (mm): 176,29 x 176,29 x 32,75
Waga (kg): 0.372
Stan magazynu Wrocław: 2.0000
Producent: EDIMAX TECHNOLOGY
Opis ogólny: Access Point Edimax CAX1800 WiFi PoE AX1800
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: Zawartość: Zestaw do montażu na suficie lub T-rail, Kabel Ethernet, QIG
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 769.23
Baza SCIP: Nie
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 2,2 dBi (2.4GHz), 2,9 dBi (5GHz)
Waga (g): 372
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 745 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | EDIMAX TECHNOLOGY |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point Edimax CAX1800 WiFi PoE AX1800 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | WPA3 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Filtrowanie adresów MAC |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz) |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2,2 dBi (2.4GHz), 2,9 dBi (5GHz) |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 176,29 x 176,29 x 32,75 |
| Waga (kg): | 0.372 |
| Waga (g): | 372 |
| Informacje dodatkowe: | Zawartość: Zestaw do montażu na suficie lub T-rail, Kabel Ethernet, QIG |
| Strona o towarze: | http://www.edimax.pl/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/pl/smb_access_points_ax1800/cax1800/ |
| Producent: | EDIMAX TECHNOLOGY |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Access Point Edimax CAX1800 WiFi PoE AX1800 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3 |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 2,2 dBi (2.4GHz), 2,9 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Filtrowanie adresów MAC |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 2.0000 |
| Cena netto: | 769.23 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 176,29 x 176,29 x 32,75 |
| Waga (kg): | 0.372 |
| Waga (g): | 372 |
| Informacje dodatkowe: | Zawartość: Zestaw do montażu na suficie lub T-rail, Kabel Ethernet, QIG |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Strona o towarze: | http://www.edimax.pl/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/pl/smb_access_points_ax1800/cax1800/ |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.