Dostępność: Zapytaj o dostępność
Numer katalogowy: SBUBAPBZ50U0
Kod producenta: UK-ULTRA
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 0810084693636
Waga (kg): 0.173
Informacje dodatkowe: Aplikacja UniFi Network
Moc wyjściowa: 2,4 GHz: 20 dBm; 5 GHz: 20 dBm
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 4,7 dBi (2,4GHz), 6,1 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 866 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q)
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: MU-MIMO
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT
Antena: Wewnetrzna - 1szt. + zewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 34 x 84 x 137
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 437 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 866 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 2,4 GHz: 20 dBm; 5 GHz: 20 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WPA-Enterprise/ENT |
| Antena: | Wewnetrzna - 1szt. + zewnętrzna - 2 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 4,7 dBi (2,4GHz), 6,1 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | MU-MIMO |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 34 x 84 x 137 |
| Waga (kg): | 0.173 |
| Informacje dodatkowe: | Aplikacja UniFi Network |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.