Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILCUDACC0002
Kod producenta: M1200(2-Pack)
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6971690792107
Stałe IP: Tak
Kolor produktu: Biały
Rodzaj kierunku anteny: Antena dookólna
Typ produktu: System siatki
Liczba dołączonych produktów: 2 szt.
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Kontrola rodzicielska: Tak
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 16 MB
Wielkość pamięci flash: 128 MB
Ethernet WAN: Tak
Ilość anten: 2
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: macOS
Przekierowanie portów: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a
Przycisk reset: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WEP,WPA2,WPA,WPA2-PSK,WPA-PSK
Obsługuje VPN: PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Prąd wyjściowy adaptera AC: 1 A
Kabel Ethernet: Tak
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 12 V
Ostrzeżenia: Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.
Zasilacz sieciowy: Tak
Ilość obsługiwanych urządzeń: 100
Typ anteny: Wewnętrzny
Liczba urządzeń w zestawie: 2 szt.
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b
Dynamiczny adres IP: Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Kabel sieciowy: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 232 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj kierunku anteny: | Antena dookólna |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC: | 12 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC: | 1 A |
| Liczba dołączonych produktów: | 2 szt. |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Kabel sieciowy: | Tak |
| Liczba urządzeń w zestawie: | 2 szt. |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11a |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WEP,WPA2,WPA,WPA2-PSK,WPA-PSK |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| Stałe IP: | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Dynamiczny adres IP: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Obsługuje VPN: | PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier |
| Wielkość pamięci flash: | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 16 MB |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | MacOS |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Przycisk reset: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Ilość obsługiwanych urządzeń: | 100 |
| Typ produktu: | System siatki |
| Ilość anten: | 2 |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE): | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych.,Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci.,Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
| Kabel Ethernet: | Tak |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.