Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBUBAPBZ50S0
Kod producenta: UDM-EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0817882025966
Moc wyjściowa: 23 dBm 2,4GHz, 30 dBm 5GHz
Port PoE: Nie
Tryb pracy: Gateway / Brama dostępowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q)
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów LAN: 4
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT
Antena: Tak - Wewnętrzne
Strona o towarze: https://eu.store.ui.com/products/unifi-dream-machine?_pos=1&_sid=0818296de&_ss=r&variant=37712673243318
Wymiary [G x S x W] (mm): 110 x 110 x 184,2
Waga (kg): 1.050
Producent: Ubiquiti Networks Inc
Opis ogólny: Access Point UBIQUITI Dream Machine WiFi 802.11ac Wave 2 4x4 MU-MIMO
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Informacje dodatkowe: Antenna Gain: 3 dBi 2,4 GHz, 4,5 dBi 5 GHz
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Access Point
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1636 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Ubiquiti Networks Inc |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) |
| Opis ogólny: | Access Point UBIQUITI Dream Machine WiFi 802.11ac Wave 2 4x4 MU-MIMO |
| Bezpieczeństwo: | WPA-ENT |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN |
| Port PoE: | Nie |
| Ilość portów LAN: | 4 |
| Antena: | Tak - Wewnętrzne |
| Tryb pracy: | Gateway / Brama dostępowa |
| Moc wyjściowa: | 23 dBm 2,4GHz, 30 dBm 5GHz |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweAccess Point |
| Waga (kg): | 1.050 |
| Baza SCIP: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 110 x 110 x 184,2 |
| Informacje dodatkowe: | Antenna Gain: 3 dBi 2,4 GHz, 4,5 dBi 5 GHz |
| Strona o towarze: | https://eu.store.ui.com/products/unifi-dream-machine?_pos=1&_sid=0818296de&_ss=r&variant=37712673243318 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Moc wyjściowa: | 23 dBm 2,4GHz, 30 dBm 5GHz |
| Bezpieczeństwo: | WPA-Enterprise/ENT |
| Antena: | Tak - Wewnętrzne |
| Tryb pracy: | Gateway / Brama dostępowa |
| Ilość portów LAN: | 4 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 110 x 110 x 184,2 |
| Waga (kg): | 1.050 |
| Informacje dodatkowe: | Antenna Gain: 3 dBi 2,4 GHz, 4,5 dBi 5 GHz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.