Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUMIZKBA00H0
Kod producenta: 306-7ZP8E11-CE0
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377246705
Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 62, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 2.5
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: FDD
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: modularny
Maksymalna moc zasilacza: 750 W
Informacje dodatkowe: Input Frequency Range: 47~63Hz
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 668 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 750 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 62, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 2.5 |
| Wtyczka zasilania: | FDD |
| Modularność: | modularny |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Input Frequency Range: 47~63Hz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.