Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUMIZKBA00F0
Kod producenta: 306-7ZP2C11-CE0
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711377126595
Natężenia zasilacza: +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 62.5, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 2.5
Zabezpieczenia: SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: FDD
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Brak
Maksymalna moc zasilacza: 750 W
Informacje dodatkowe: DC to DC power Design
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 418 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 750 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Certyfikat: | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 62.5, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 2.5 |
| Wtyczka zasilania: | FDD |
| Modularność: | Brak |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | DC to DC power Design |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.