Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUCRZKBA0140
Kod producenta: CP-9020094-EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0843591050876
Strona producenta: http://www.corsair.com.tw
Strona o towarze: http://www.corsair.com/en-gb/rmx-series-rm1000x-1000-watt-80-plus-gold-certified-fully-modular-psu-eu
Złącza zasilacza: 11 x SATA Connector
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 180 x 86
Waga (kg): 2.003
Średnica wentylatora: 135 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: CORSAIR
Opis ogólny: Zasilacz Corsair RM1000x enthusiast 1000W
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Modularność: Zasilacz modularny
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Maksymalna moc zasilacza: 1000 W
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: RoHS, WEEE, RoHS (China), REACH
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 626.19
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 940 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Cena netto: | 626.19 |
| Strona producenta: | http://www.corsair.com.tw |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.corsair.com/en-gb/rmx-series-rm1000x-1000-watt-80-plus-gold-certified-fully-modular-psu-eu |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Modularność: | Zasilacz modularny |
| Złącza zasilacza: | 11 x SATA Connector |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 180 x 86 |
| Waga (kg): | 2.003 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: RoHS, WEEE, RoHS (China), REACH |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Producent: | CORSAIR |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz Corsair RM1000x enthusiast 1000W |
| Maksymalna moc zasilacza: | 1000 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Sprawność: | 90% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 135 mm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.