Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUASZKBA0090
Kod producenta: 90YE00D2-B0NA00
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4718017724289
Strona o towarze: https://www.asus.com/Power-Supply-Unit/TUF-GAMING-550B/
Natężenia zasilacza: Natężenie maks dla +5Vsb: 3 A
Zabezpieczenia: OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: Peripheral x 4
Średnica wentylatora: 135 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: ASUS
Opis ogólny: Zasilacz Asus TUF-GAMING-550B 550W ATX 135mm 80+Bronze
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 72
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Maksymalna moc zasilacza: 550 W
Informacje dodatkowe: Periphreal x1 (400+150+150+150mm), TUF Gaming sticker x1
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Cechy: 550W;80+Bronze
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 378 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 550 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Certyfikat: | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 135 mm |
| Natężenia zasilacza: | Natężenie maks dla +5Vsb: 3 A |
| Wtyczka zasilania: | Peripheral x 4 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Periphreal x1 (400+150+150+150mm), TUF Gaming sticker x1 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.