Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BUCIZKBA0920
Kod producenta: PPG-850-S
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 0753263078797
Średnica wentylatora: 135 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Maksymalna moc zasilacza: 850 W
Informacje dodatkowe: Zasilanie: AC 100-240V~ / 10A
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: MOLEX: 400/150/150 mm
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Gwarancja producenta: 24
Natężenia zasilacza: +5V: 20A; +3,3V: 20A; +12V: 70,8A; -12V: 0,3A; +5VSB: 3A
Zabezpieczenia: OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 150 x 85
Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 3
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 534 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 850 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 135 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 20A; +3,3V: 20A; +12V: 70,8A; -12V: 0,3A; +5VSB: 3A |
| Wtyczka zasilania: | Molex 4-pin x 3 |
| Długość kabli: | MOLEX: 400/150/150 mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 150 x 85 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Zasilanie: AC 100-240V~ / 10A |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.