Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUCIZKBA08Z0
Kod producenta: BPX-850-S
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0753263078636
Gwarancja producenta: 24
Natężenia zasilacza: +5V: 18A, +3,3V: 18A, +12V: 70,8A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3A
Złącza zasilacza: MOLEX : 2
Zabezpieczenia: OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin
Waga (kg): 1.900
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Brak
Maksymalna moc zasilacza: 850 W
Informacje dodatkowe: Zasilanie: 100-240V~ / 10-5A / 50 - 60Hz
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: SATA/MOLEX : 2 x 450/150/150/150
Certyfikat: 80 PLUS Bronze
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 356 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 850 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora |
| Certyfikat: | 80 PLUS Bronze |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 18A, +3,3V: 18A, +12V: 70,8A, -12V: 0,3A, +5VSB: 3A |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| Modularność: | Brak |
| Złącza zasilacza: | MOLEX : 2 |
| Długość kabli: | SATA/MOLEX : 2 x 450/150/150/150 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 1.900 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Zasilanie: 100-240V~ / 10-5A / 50 - 60Hz |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.