Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUEEZKBA0070
Kod producenta: EMP700AGT-C
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4713157724465
Maks. głośność: 26.0 dB
Natężenia zasilacza: 4A
Złącza zasilacza: 4 Pin Molex 3x
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 140x150x86
Waga (kg): 1.600
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Sprawność: 85% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Brak
Maksymalna moc zasilacza: 700 W
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Certyfikat: 80 PLUS
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 354 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 700 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | 80 PLUS |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | 4A |
| Modularność: | Brak |
| Złącza zasilacza: | 4 Pin Molex 3x |
| Maks. głośność: | 26.0 dB |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140x150x86 |
| Waga (kg): | 1.600 |
| Opakowanie: | BOX |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.