Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUCIZKBA07I0
Kod producenta: GDP-650C-RGB
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0753263075895
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 650 W
Informacje dodatkowe: Obsługa: ASROCK™ POLYCHROME SYNC, GIGABYTE™ RGB FUSION
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Długość kabli: SATA:2x 450/150/150, MOLEX:2x 450/150/150, FLOPPY: Molex, +5V RGB LED: 500
Certyfikat: RoHS
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 272.00
Cechy: 650W
Baza SCIP: Nie
Strona o towarze: http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-photon-gold/gdp-650c-rgb.html
Natężenia zasilacza: +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12 V1: 53A, -12V: 0,3A, +5VSB: 2,5A
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 150 x 87
Wtyczka zasilania: +5V RGB LED x 1
Średnica wentylatora: 140 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 13.00
Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Chieftec
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz Chieftec GDP-650C-RGB 650W ATX 140mm Spraw >90%
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 381 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Producent: | Chieftec |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec GDP-650C-RGB 650W ATX 140mm Spraw >90% |
| Cechy: | 650W |
| Certyfikat: | RoHS |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza: | 650 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 90% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opakowanie: | BOX |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 87 |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12 V1: 53A, -12V: 0,3A, +5VSB: 2,5A |
| Wtyczka zasilania: | +5V RGB LED x 1 |
| Długość kabli: | SATA:2x 450/150/150, MOLEX:2x 450/150/150, FLOPPY: Molex, +5V RGB LED: 500 |
| Informacje dodatkowe: | Obsługa: ASROCK™ POLYCHROME SYNC, GIGABYTE™ RGB FUSION |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-photon-gold/gdp-650c-rgb.html |
| Producent: | Chieftec |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 13.00 |
| Cena netto: | 272.00 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec GDP-650C-RGB 650W ATX 140mm Spraw >90% |
| Maksymalna moc zasilacza: | 650 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 90% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | RoHS |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12 V1: 53A, -12V: 0,3A, +5VSB: 2,5A |
| Wtyczka zasilania: | +5V RGB LED x 1 |
| Długość kabli: | SATA:2x 450/150/150, MOLEX:2x 450/150/150, FLOPPY: Molex, +5V RGB LED: 500 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 87 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Obsługa: ASROCK™ POLYCHROME SYNC, GIGABYTE™ RGB FUSION |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-photon-gold/gdp-650c-rgb.html |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.