Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BUCIZKBA07E0
Kod producenta: BBS-600S
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 0753263076137
Strona o towarze: http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-core/bbs-600s.html
Natężenia zasilacza: +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12 V1: 49A, -12V: 0,3A, +5VSB: 2,5A
Zabezpieczenia: OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 87
Wtyczka zasilania: Floppy x 1
Waga (kg): 1.670
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 20.00
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Chieftec
PFC: Aktywne
Opis ogólny: Zasilacz Chieftec BBS-600S 600W ATX 120mm
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 600 W
Informacje dodatkowe: Praca bez obciążenia
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Długość kabli: SATA: 2x 500/150/150; MOLEX: 500/150/150/150, FLOPPY: Molex
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 221.28
Cechy: 600W;80+Gold
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 381 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Producent: | Chieftec |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec BBS-600S 600W ATX 120mm |
| Cechy: | 600W;80+Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe |
| PFC: | Aktywne |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Maksymalna moc zasilacza: | 600 W |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opakowanie: | BOX |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Waga (kg): | 1.670 |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 87 |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12 V1: 49A, -12V: 0,3A, +5VSB: 2,5A |
| Długość kabli: | SATA: 2x 500/150/150; MOLEX: 500/150/150/150, FLOPPY: Molex |
| Informacje dodatkowe: | Praca bez obciążenia |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-core/bbs-600s.html |
| Producent: | Chieftec |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 20.00 |
| Cena netto: | 221.28 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec BBS-600S 600W ATX 120mm |
| Maksymalna moc zasilacza: | 600 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12 V1: 49A, -12V: 0,3A, +5VSB: 2,5A |
| Wtyczka zasilania: | Floppy x 1 |
| Długość kabli: | SATA: 2x 500/150/150; MOLEX: 500/150/150/150, FLOPPY: Molex |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 87 |
| Waga (kg): | 1.670 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Praca bez obciążenia |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-core/bbs-600s.html |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.