Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: BUCIZKBA08T0
Kod producenta: ZPU-400S
Stan magazynowy: 49 szt.
Kod EAN: 0753263078605
Gwarancja producenta: 24
Natężenia zasilacza: +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12V1: 30A, +5VSB: 2,5A
Zabezpieczenia: UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 10
Waga (kg): 1.150
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Maksymalna moc zasilacza: 400 W
Informacje dodatkowe: Prąd zmienny na wejściu: 200-240V~ / 3.5A
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: SATA/MOLEX: 2 x 450/150/150 mm
Certyfikat: ErP
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 187 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 400 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Certyfikat: | ErP |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 20A, +3,3V: 20A, +12V1: 30A, +5VSB: 2,5A |
| Wtyczka zasilania: | Molex 4-pin x 10 |
| Długość kabli: | SATA/MOLEX: 2 x 450/150/150 mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 1.150 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Prąd zmienny na wejściu: 200-240V~ / 3.5A |
| Gwarancja producenta: | 24 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.