Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUCIZKBA0480
Kod producenta: GPE-500S
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4710713234185
Strona o towarze: http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-a-90/gdp-750c.html
Natężenia zasilacza: +5V: 20A, +3,3V: 21A, +12V 1: 37,5A/450W, P.F.: >0,9, -12V: 0,3A/3,6W
Złącza zasilacza: 1 X 8PIN (6+2) PCIe
Zabezpieczenia: AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora)
Wymiary [G x S x W] (mm): 140 mm x 150 mm x 87 mm
Wtyczka zasilania: ATX 20+4pin
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 20.00
Sprawność: 85% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Chieftec
Opis ogólny: Zasilacz Chieftec GPE-500S 500W ATX 120mm Spraw >85%
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 500 W
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 149.00
Cechy: 500W
Baza SCIP: Nie
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 258 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Producent: | Chieftec |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec GPE-500S 500W ATX 120mm Spraw >85% |
| Cechy: | 500W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| Maksymalna moc zasilacza: | 500 W |
| Zabezpieczenia: | AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora) |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 20A, +3,3V: 21A, +12V 1: 37,5A/450W, P.F.: >0,9, -12V: 0,3A/3,6W |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 mm x 150 mm x 87 mm |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-a-90/gdp-750c.html |
| Złącza zasilacza: | 1 X 8PIN (6+2) PCIe |
| Producent: | Chieftec |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz Chieftec GPE-500S 500W ATX 120mm Spraw >85% |
| Maksymalna moc zasilacza: | 500 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 20.00 |
| Cena netto: | 149.00 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Sprawność: | 85% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora) |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +5V: 20A, +3,3V: 21A, +12V 1: 37,5A/450W, P.F.: >0,9, -12V: 0,3A/3,6W |
| Wtyczka zasilania: | ATX 20+4pin |
| Złącza zasilacza: | 1 X 8PIN (6+2) PCIe |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 140 mm x 150 mm x 87 mm |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/ps-2/seria-a-90/gdp-750c.html |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.