Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BULNZKBA15Q0
Kod producenta: BN337
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4260052189429
Gwarancja producenta: 120
Natężenia zasilacza: +3.3V (A): 25, +5V (A): 25, +12V1 (A): 70,8, +12V (A) 0,5, +5Vsb (A) 3
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: PATA x 2
Waga (kg): 1.810
Średnica wentylatora: 135 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Opakowanie: BOX
Modularność: Zasilacz modularny
Maksymalna moc zasilacza: 920 W
Informacje dodatkowe: graficznych klasy high-end
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: Długość przewodu płyty głównej: 60 cm
Certyfikat: 80 PLUS Platinum
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 874 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 920 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | 80 PLUS Platinum |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 135 mm |
| Natężenia zasilacza: | +3.3V (A): 25, +5V (A): 25, +12V1 (A): 70,8, +12V (A) 0,5, +5Vsb (A) 3 |
| Wtyczka zasilania: | PATA x 2 |
| Modularność: | Zasilacz modularny |
| Długość kabli: | Długość przewodu płyty głównej: 60 cm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 86 |
| Waga (kg): | 1.810 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | graficznych klasy high-end |
| Gwarancja producenta: | 120 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.