Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: BUCRZKBA0440
Kod producenta: CP-9020178-EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 0843591034821
Strona producenta: http://www.corsair.com.tw
Strona o towarze: https://www.corsair.com/eu/en/Power/Plug-Type/RMx-Series/p/CP-9020178-EU#
Złącza zasilacza: ATX Connector x1
Wymiary [G x S x W] (mm): 150 x 160 x 86
Wtyczka zasilania: SATA x 9
Średnica wentylatora: 140 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Sprawność: 90% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: CORSAIR
Opis ogólny: Zasilacz Corsair RM650x 650W ATX 140mm 80+ Gold Spraw >90%
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Modularność: modularny
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Maksymalna moc zasilacza: 650 W
Informacje dodatkowe: Zero RPM Mode
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Długość kabli: Długość zasilacza: 160 mm
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 398.25
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 592 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Cena netto: | 398.25 |
| Strona producenta: | http://www.corsair.com.tw |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Strona o towarze: | https://www.corsair.com/eu/en/Power/Plug-Type/RMx-Series/p/CP-9020178-EU# |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Modularność: | modularny |
| Złącza zasilacza: | ATX Connector x1 |
| Długość kabli: | Długość zasilacza: 160 mm |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 150 x 160 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | Zero RPM Mode |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Producent: | CORSAIR |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | Zasilacz Corsair RM650x 650W ATX 140mm 80+ Gold Spraw >90% |
| Maksymalna moc zasilacza: | 650 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Sprawność: | 90% pod typowym obciążeniem |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 140 mm |
| Wtyczka zasilania: | SATA x 9 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.