Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BULNZKBA15X0
Kod producenta: BP002EU
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 4260052191170
Gwarancja producenta: 120
Maks. głośność: 18.2 dB
Natężenia zasilacza: +3.3V (A): 20, +5V (A): 20, +12V (A): 54.1, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3
Zabezpieczenia: SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
Wymiary [G x S x W] (mm): 160 x 150 x 86
Wtyczka zasilania: P4 x 1
Średnica wentylatora: 120 mm
Standard zasilacza: ATX
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
PFC: Aktywne
Opakowanie: BOX
Modularność: Brak
Maksymalna moc zasilacza: 720 W
Informacje dodatkowe: procesorów graficznych klasy high-end
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Długość kabli: Długość złącza ATX (cm): 55
Certyfikat: 80 PLUS Gold
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 458 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalna moc zasilacza: | 720 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Zabezpieczenia: | SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 120 mm |
| Natężenia zasilacza: | +3.3V (A): 20, +5V (A): 20, +12V (A): 54.1, -12V (A): 0,3, +5Vsb (A): 3 |
| Wtyczka zasilania: | P4 x 1 |
| Modularność: | Brak |
| Długość kabli: | Długość złącza ATX (cm): 55 |
| Maks. głośność: | 18.2 dB |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 160 x 150 x 86 |
| Opakowanie: | BOX |
| Informacje dodatkowe: | procesorów graficznych klasy high-end |
| Gwarancja producenta: | 120 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.