Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: BURLZKBA0010
Kod producenta: RBLZAS00002
Stan magazynowy: 19 szt.
Kod EAN: 5903111078195
Modularność: Brak
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Maksymalna moc zasilacza: 400 W
Ilość wentylatorów (max): 1 szt.
Grupa towarowa: Zasilacze komputerowe
Certyfikat: CE
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 71.19
Cechy: 400W
Baza SCIP: Nie
Filtry zabezpieczające: Dodatkowa stabilizacja napięcia
Złącza zasilacza: 3x SATA, 1 złącze CPU 12V 1xFDD, 1x ATX 20+4pin
Zabezpieczenia: OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
Wtyczka zasilania: Molex 4-pin x 2
Średnica wentylatora: 12 mm
Standard zasilacza: ATX
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Sprawność: 80% pod typowym obciążeniem
Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny
Producent: Rebeltec
PFC: Aktywne
Opis ogólny: " Zasilacz komputerowy ATX ver. 2.31 wentylator 12cm (ultra silent)
Opakowanie: BOX
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Zasilacze komputerowe
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 103 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Producent: | Rebeltec |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | " Zasilacz komputerowy ATX ver. 2.31 wentylator 12cm (ultra silent) |
| Cechy: | 400W |
| Certyfikat: | CE |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia: | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora |
| PFC: | Aktywne |
| Maksymalna moc zasilacza: | 400 W |
| Sprawność: | 80% pod typowym obciążeniem |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Opakowanie: | BOX |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
| Modularność: | Brak |
| Wtyczka zasilania: | Molex 4-pin x 2 |
| Średnica wentylatora: | 12 mm |
| Filtry zabezpieczające: | Dodatkowa stabilizacja napięcia |
| Złącza zasilacza: | 3x SATA, 1 złącze CPU 12V 1xFDD, 1x ATX 20+4pin |
| Producent: | Rebeltec |
| Nazwa typu: | Zasilacze komputerowe |
| Opis ogólny: | " Zasilacz komputerowy ATX ver. 2.31 wentylator 12cm (ultra silent) |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 71.19 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Maksymalna moc zasilacza: | 400 W |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Przeznaczenie zasilacza: | Komputer stacjonarny |
| PFC: | Aktywne |
| Sprawność: | 80% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia: | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora |
| Certyfikat: | CE |
| Ilość wentylatorów (max): | 1 szt. |
| Średnica wentylatora: | 12 mm |
| Filtry zabezpieczające: | Dodatkowa stabilizacja napięcia |
| Wtyczka zasilania: | Molex 4-pin x 2 |
| Modularność: | Brak |
| Złącza zasilacza: | 3x SATA, 1 złącze CPU 12V 1xFDD, 1x ATX 20+4pin |
| Opakowanie: | BOX |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Zasilacze komputerowe |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.