Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: MOAOLD2405C0
Kod producenta: Q24G2A/BK
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4038986141208
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Format obrazu: 16:9
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 165 Hz
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Wyposażenie dodatkowe: Kable: HDMI 1,8m, DP 11,8m
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 165
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -4° / +21,5°
Przekątna ekranu: 23.80 cali
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 539 x 322,1 x 47,2
Kolor obudowy: Ciemnoczerwony (Dark red)
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Informacje dodatkowe: Certyfikaty: TUV-Bauart, CE, FCC
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 539 x (374,6~504,6) x 277,4
Wielkość plamki: 0.206 mm
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Wbudowany zasilacz: Tak
Waga bez podstawy (kg): 3.35
Kontrast dynamiczny: 80000000 :1
Kontrast statyczny: 1000 :1
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Technologia podświetlania: WLED
Rodzina: AOC Gaming
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Pobór energii (podczas pracy): 54.00 W
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: F
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1028 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzina: | AOC Gaming |
| Przekątna ekranu: | 23.80 cali |
| Typ matrycy: | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania: | WLED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Wielkość plamki: | 0.206 mm |
| Czas reakcji matrycy: | 1.000 ms |
| Jasność matrycy: | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny: | 1000 :1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna: | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: | 165 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów: | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V): | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H): | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran: | Nie |
| Złącza zewn.: | Wyjście słuchawkowe |
| Obsługa G-Sync: | Tak |
| Obsługa FreeSync: | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: | -4° / +21,5° |
| Regulacja wysokości: | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki: | 2 x 2W |
| Montaż VESA: | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy): | 54.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania): | 0.30 W |
| Klasa energetyczna: | F |
| Wbudowany zasilacz: | Tak |
| Kolor obudowy: | Ciemnoczerwony (Dark red) |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kable: HDMI 1,8m, DP 11,8m |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): | 539 x (374,6~504,6) x 277,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): | 539 x 322,1 x 47,2 |
| Waga bez podstawy (kg): | 3.35 |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikaty: TUV-Bauart, CE, FCC |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): | 165 |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: | Tak |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel]: | -30° / +30° |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.