Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: TABONETZA0008
Kod producenta: TABONETZA0008
Stan magazynowy: 13 szt.
Kod EAN: 6921815628972
Wysokość produktu: 209,7 mm
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Waga produktu: 675 g
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 18 h
Materiał obudowy: Aluminium
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Kolor produktu: Srebrny
Technologia High Dynamic Range (HDR): Dolby Vision
Jasność: 600 cd/m2
Układ: Ciemnopopielaty
Pojemność baterii: 12140 mAh
Rozdzielczość przedniej kamery: 8 Mpix
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
Ilość wbudowanych mikrofonów: 2
Typ matrycy: LTPS
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Bluetooth Low Energy (BLE): Tak
Przekątna ekranu: 33,5 cm (13.2")
Zasilacz sieciowy: Nie
Rodzina adaptera graficznego: Adreno
Przednia kamera: Tak
Ilość wbudowanych głośników: 8
Pamięć RAM: 12 GB
Typ pamięci RAM: LPDDR5x-SDRAM
Nazwa koloru: Frosted Silver
Gęstość pikseli: 315 ppi
Przewody: USB Type-C
Rozdzielczość: 3392 x 2400 px
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Port ładowania USB typu C: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n)
Ostrzeżenia: Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.
Wersja Bluetooth: 5.4
Widelec systemu operacyjnego: OxygenOS
Maksymalne taktowanie procesora: 4,32 GHz
Typ stabilizatora obrazu: Electronic Image Stabilization (EIS)
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Stabilizator obrazu: Tak
Nośniki: UFS
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Architektura systemu operacyjnego: 64-bit
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Zainstalowany system operacyjny: Android 15
Nagrywanie wideo: Tak
Prędkość zegara pamięci: 4266 MHz
Klasa wydajności energetycznej: F
Producent procesora: Qualcomm
Pamięć wbudowana: 256 GB
Bluetooth: Tak
Platforma: Android
Głębokość produktu: 5,97 mm
Szerokość produktu: 289,6 mm
Szybkie ładowanie: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 2508 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Nazwa koloru: | Frosted Silver |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Głębokość produktu: | 5,97 mm |
| Szerokość produktu: | 289,6 mm |
| Wysokość produktu: | 209,7 mm |
| Waga produktu: | 675 g |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewody: | USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Gęstość pikseli: | 315 ppi |
| Typ matrycy: | LTPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 144 Hz |
| Jasność: | 600 cd/m2 |
| Rozdzielczość: | 3392 x 2400 px |
| Przekątna ekranu: | 33,5 cm (13.2") |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników: | 8 |
| Platforma: | Android |
| Architektura systemu operacyjnego: | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 15 |
| Widelec systemu operacyjnego: | OxygenOS |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Nośniki: | UFS |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Prędkość zegara pamięci: | 4266 MHz |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR5x-SDRAM |
| Producent procesora: | Qualcomm |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 4,32 GHz |
| Rodzina adaptera graficznego: | Adreno |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Pojemność baterii: | 12140 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 18 h |
| Nagrywanie wideo: | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 8 Mpix |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR): | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Przednia kamera: | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu: | Electronic Image Stabilization (EIS) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR): | Dolby Vision |
| Ostrzeżenia: | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur. |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.