Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: TABSA1TZA0490
Kod producenta: SM-X920NZSPEUE
Stan magazynowy: 26 szt.
Kod EAN: 8806095596877
Galileo: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 3,4 GHz
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
BeiDou: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
GLONASS: Tak
Liczba rdzeni procesora: 8
GPS: Tak
Taktowanie procesora: 2 GHz
Pamięć wbudowana: 512 GB
Bluetooth: Tak
Stopień ochrony IP: IP68
Głębokość produktu: 5,4 mm
Elektryczny kompas: Tak
Szerokość produktu: 326,4 mm
Akcelerometr: Tak
Wysokość produktu: 208,6 mm
Rysik: Tak
Waga produktu: 718 g
Czujnik Halla: Tak
Druga rozdzielczość kamery przedniej (numeryczna): 12 MP
Materiał obudowy: Aluminium
Wyjmowana bateria: Nie
Kolor produktu: Platynowy
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: 8 Mpix
Platforma: Android
Port ładowania USB typu C: Tak
Pojemność baterii: 11200 mAh
Zasilanie USB: Nie
Ostrzeżenia: Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.
Typ matrycy: AMOLED
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Czujnik położenia: Tak
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: Dynamic AMOLED 2X
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak
Przekątna ekranu: 14,6"
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 16 h
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3840 x 2160 px
Czytnik linii papilarnych: Tak
Czas przegladania (Wi-Fi): 10 h
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 3840x2160@30fps
Układ: Ciemnopopielaty
Pamięć użytkownika: 483 GB
Rozdzielczość przedniej kamery: 12 Mpix
Wbudowany schowek na rysik: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Dołączony akumulator: Tak
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Wi-Fi Direct: Tak
Typ aparatu tylnego: Podwójny obiektyw
Zasilacz sieciowy: Nie
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Przednia kamera: Tak
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1,5 TB
Łączność z siecią komórkową: Nie
Lokalizacja pozycji: Tak
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Pamięć RAM: 12 GB
Nagrywanie wideo: Tak
Typ HD: WQXGA+
Klasa wydajności energetycznej: G
Rozdzielczość: 2960 x 1848 px
Wtyk słuchawek: Bluetooth / USB-C
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Cechy zabezpieczeń: Wodoodporny,Odporny na kurz
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),802.11b,802.11g,802.11a
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5039 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Kolor produktu: | Platynowy |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporny,Odporny na kurz |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Wbudowany schowek na rysik: | Tak |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Zasilanie USB: | Nie |
| Szerokość produktu: | 326,4 mm |
| Głębokość produktu: | 5,4 mm |
| Waga produktu: | 718 g |
| Wysokość produktu: | 208,6 mm |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),802.11b,802.11g,802.11a |
| Bluetooth: | Tak |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Czujnik położenia: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Rysik: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 14,6" |
| Typ HD: | WQXGA+ |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Rozdzielczość: | 2960 x 1848 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Typ matrycy: | AMOLED |
| Platforma: | Android |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1,5 TB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Pamięć wbudowana: | 512 GB |
| Pamięć użytkownika: | 483 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Wtyk słuchawek: | Bluetooth / USB-C |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Czas przeglądania (Wi-Fi): | 10 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 16 h |
| Pojemność baterii: | 11200 mAh |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 12 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Nagrywanie wideo: | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 3840x2160@30fps |
| Druga rozdzielczość kamery przedniej (numeryczna): | 12 MP |
| Ostrzeżenia: | Unikać kontaktu z cieczą.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych. |
| Klasa wydajności energetycznej: | G |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.