Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: SBUBAPBZ6030
Kod producenta: U6-PRO
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 0810010076830
Moc wyjściowa: 26 dBm 2,4GHz, 26 dBm 5GHz
Ilość portów PoE: 1
Port PoE: Tak
Zysk anteny bezprzewodowej: 4 dBi (2,4GHz), 6 dBi (5GHz)
Tryb pracy: Access Point / Punkt dostępowy
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Access Point / Punkt dostępowy
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3-Enterprise/ENT
Wymiary [G x S x W] (mm): 197 x 197 x 35
Waga (kg): 0.600
Informacje dodatkowe: Certifications: CE, FCC, IC
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 933 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Moc wyjściowa: | 26 dBm 2,4GHz, 26 dBm 5GHz |
| Bezpieczeństwo: | WPA3-Enterprise/ENT |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 4 dBi (2,4GHz), 6 dBi (5GHz) |
| Tryb pracy: | Access Point / Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE: | Tak |
| Ilość portów PoE: | 1 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 197 x 197 x 35 |
| Waga (kg): | 0.600 |
| Informacje dodatkowe: | Certifications: CE, FCC, IC |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.