Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBT8AMBZ6010
Kod producenta: nova EX12 (2-pack)
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849426854
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 3
Dodatkowe funkcje urządzenia: Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA2-PSK
Antena: Wewnętrzna
Wymiary [G x S x W] (mm): 86 x 86 x 190
Informacje dodatkowe: Zawartość: Mesh12X* 2, Power adapter x2, QIG x1, RJ45 Gigabit cable x1
Moc wyjściowa: CE: <20dBm (2.4GHz), <23dBm (5GHz); FCC: <30dBm (2.4GHz), <30dBm (5GHz)
Port PoE: Nie
Zysk anteny bezprzewodowej: 4 x 3 dBi
Tryb pracy: Router / Bramka internetowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 741 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20dBm (2.4GHz), <23dBm (5GHz); FCC: <30dBm (2.4GHz), <30dBm (5GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA2-PSK |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Odpinana antena: | Nie |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 4 x 3 dBi |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Porty wej/wyj: | 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 86 x 86 x 190 |
| Informacje dodatkowe: | Zawartość: Mesh12X* 2, Power adapter x2, QIG x1, RJ45 Gigabit cable x1 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.