Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: SIEUBQROU0014
Kod producenta: ER-X-SFP
Stan magazynowy: 65 szt.
Kod EAN: 810354022203
Gniazdo karty SIM: Nie
Certyfikaty: CE, FCC, IC
Ethernet WAN: Tak
Zasilanie: 5 W
Protokoły zarządzające: SSH, Telnet, SNMP, NetFlow, LLDP, NTP, UBNT
Serwer DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ab,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3z
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Firewall: Tak
Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): Tak
Prąd wyjściowy: 2,5 A
Napięcie operacyjne: 24 V
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Diody LED: Tak
Obsługuje VPN: IPSec OpenVPN PPTP L2TP
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Zasilacz sieciowy: Tak
Ilość portów Gigabit Ethernet: 5
Typ pamięci RAM: DDR3
Liczba zainstalowanych modułów SFP: 1
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Pamięć wbudowana: 256 MB
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 - 40 °C
Ilość portów Fast Ethernet (PoE): 2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Montaż naścienny / rzutowanie na sufit: Tak
Model procesora: MIPS 1004Kc
Protokół wybierania drogi: OSPFv3,RIPng,VRRP,BGP,RIP,OSPF
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Taktowanie procesora: 880 MHz
Metoda autentyczności: RADIUS
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Obsługa PoE: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Głębokość produktu: 75 mm
Obsługa sieci VLAN: Tak
Szerokość produktu: 142 mm
Procesor wbudowany: Tak
Wysokość produktu: 23 mm
Pojemność pamięci wewnętrznej: 256 MB
Waga produktu: 215 g
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Kolor produktu: Czarny
DSL WAN: Nie
Typ pamięci wewnętrznej: DDR3
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 358 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Szerokość produktu: | 142 mm |
| Wysokość produktu: | 23 mm |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT): | Tak |
| Metoda autentyczności: | RADIUS |
| Firewall: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -10 - 40 °C |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ab,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3z |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Gigabit Ethernet |
| Obsługa sieci VLAN: | Tak |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Protokół wybierania drogi: | OSPFv3,RIPng,VRRP,BGP,RIP,OSPF |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Protokoły zarządzające: | SSH, Telnet, SNMP, NetFlow, LLDP, NTP, UBNT |
| Ilość portów Gigabit Ethernet: | 5 |
| Certyfikaty: | CE, FCC, IC |
| Obsługuje VPN: | IPSec OpenVPN PPTP L2TP |
| Taktowanie procesora: | 880 MHz |
| Typ pamięci wewnętrznej: | DDR3 |
| Model procesora: | MIPS 1004Kc |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 256 MB |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Diody LED: | Tak |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Napięcie operacyjne: | 24 V |
| Zasilanie: | 5 W |
| Prąd wyjściowy: | 2,5 A |
| Waga produktu: | 215 g |
| Głębokość produktu: | 75 mm |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP: | 1 |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE): | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| DSL WAN: | Nie |
| Pamięć wbudowana: | 256 MB |
| Typ pamięci RAM: | DDR3 |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G012M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.