Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILTDAROU0023
Kod producenta: MW5 2pack
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849427998
Dostęp dla gości: Tak
Zabezpieczenie firewall: User Datagram Protocol (UDP)
Prąd wyjściowy: 1 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: DC
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Maksymalny zasięg wewnątrz pomieszczeń: 1066 m
Diody LED: System,Link
Maksymalny zakres wewnętrzny (pomieszczenie): 1066 m
Aktualizacje oprogramowania urządzenia: Tak
Trasa statyczna: Tak
Liczba dołączonych produktów: 2 szt.
Obsługuje VPN: IPsec pass through PPTP pass through L2TP pass through
SSID na podstawie przypisania VLAN: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Poziom wzmocnienia anteny (max): 3 dBi
3G: Nie
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
4G: Nie
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Typ anteny: Wewnętrzny
DSL WAN: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Gniazdo karty SIM: Nie
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b
Ethernet WAN: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Ilość anten: 2
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Gniazdo/gniazda karty pamięci: Nie
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Port USB: Nie
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Serwer DHCP: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s
Klient DHCP: Tak
Głębokość produktu: 91 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
Szerokość produktu: 91 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Wysokość produktu: 93 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 867 Mbit/s
Kolor produktu: Biały
Przekierowanie portów: Tak
Certyfikaty: FCC, CE, RoHS, EAC, Anatel
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Typ produktu: Przenośny router
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3u,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11r,IEEE 802.11a,IEEE 802.3,IEEE 802.11k,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11g,IEEE 802.11v
Przycisk reset: Tak
Firewall: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 384 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Certyfikaty: | FCC, CE, RoHS, EAC, Anatel |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Trasa statyczna: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 10 Mbit/s,100 Mbit/s,1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.3u,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11r,IEEE 802.11a,IEEE 802.3,IEEE 802.11k,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11g,IEEE 802.11v |
| Liczba dołączonych produktów: | 2 szt. |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maksymalny zakres wewnętrzny (pomieszczenie): | 1066 m |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 867 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci: | Nie |
| Port USB: | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość anten: | 2 |
| Typ produktu: | Przenośny router |
| Zabezpieczenie firewall: | User Datagram Protocol (UDP) |
| Obsługuje VPN: | IPsec pass through PPTP pass through L2TP pass through |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Diody LED: | System,Link |
| Kolor produktu: | Biały |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu: | 91 mm |
| Wysokość produktu: | 93 mm |
| Głębokość produktu: | 91 mm |
| Firewall: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| SSID na podstawie przypisania VLAN: | Tak |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 3 dBi |
| DSL WAN: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| 4G: | Nie |
| 3G: | Nie |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Maksymalny zasięg wewnątrz pomieszczeń: | 1066 m |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.