Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBASAMBZ60S0
Kod producenta: ZenWiFi XD5 White
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711081281313
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.
Informacje dodatkowe: DC Output : 12 V with max. 1.5 A current"
Tryb pracy: Bridge / Most
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 1000Base-T RJ-45
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz lub 5GHz do 600Mb/s
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: VPN
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 664 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe 2,4GHz lub 5GHz do 600Mb/s |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Antena: | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Bridge / Most |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | VPN |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 1000Base-T RJ-45 |
| Informacje dodatkowe: | DC Output : 12 V with max. 1.5 A current" |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.