Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBTPRUBZ52R0
Kod producenta: Archer MR600 V3
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6935364089832
Moc wyjściowa: EIRP: < 20 dBm (2,4 GHz), < 23 dBm (5 GHz)
Port PoE: Nie
Standardy sieci komórkowej: 4G LTE
Tryb pracy: Router / Bramka internetowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: Gniazdo na kartę nanoSIM
Odpinana antena: Tak
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów LAN: 3
Dodatkowe funkcje urządzenia: L2TP
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3
Antena: Zewnętrzna - 2 szt.
Wymiary [G x S x W] (mm): 141 x 202 x 33,6
Informacje dodatkowe: Aplikacja TP-Link Tether
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 667 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Standardy sieci komórkowej: | 4G LTE |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | EIRP: < 20 dBm (2,4 GHz), < 23 dBm (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3 |
| Antena: | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena: | Tak |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | L2TP |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | Gniazdo na kartę nanoSIM |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 141 x 202 x 33,6 |
| Informacje dodatkowe: | Aplikacja TP-Link Tether |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.