Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBCUAMBZ6050
Kod producenta: M3000(3-Pack)
Stan magazynowy: 0 szt.
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: Kształtowanie wiązki (Beamforming)
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA3
Antena: Wewnętrzna - 5 szt.
Informacje dodatkowe: W zestawie: 3x M3000, zasilacze, kabel RJ-45, szybka instruckja
Moc wyjściowa: CE: <20dBm (2.4GHz), <23dBm (5GHz); FCC:<30dBm (2.4GHz & 5GHz)
Port PoE: Nie
Tryb pracy: Mesh Access Point
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: System Mesh
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G/2,5G RJ-45 WAN
Odpinana antena: Nie
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ax
Ilość portów WAN: 1
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1217 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | System Mesh |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ax |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | CE: <20dBm (2.4GHz), <23dBm (5GHz); FCC:<30dBm (2.4GHz & 5GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA3 |
| Antena: | Wewnętrzna - 5 szt. |
| Odpinana antena: | Nie |
| Tryb pracy: | Mesh Access Point |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Kształtowanie wiązki (Beamforming) |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Porty wej/wyj: | 1x 10M/100M/1G/2,5G RJ-45 WAN |
| Port PoE: | Nie |
| Informacje dodatkowe: | W zestawie: 3x M3000, zasilacze, kabel RJ-45, szybka instruckja |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.