Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILASUROU0086
Kod producenta: RT-BE58U
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4711387452943
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): 0 - 70 °C
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a
Zakres wilgotności względnej: 50 - 90%
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Modulacja: 4096-QAM
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
Wyzwalanie portów: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1
Kontrola rodzicielska: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Liczba rdzeni procesora: 4
Procesor wbudowany: Tak
Taktowanie procesora: 2000 MHz
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Producent procesora: Broadcom
Przewodowa sieć LAN: Tak
Gniazdo karty SIM: Nie
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s,2500 Mbit/s
Ethernet WAN: Tak
Głębokość produktu: 193 mm
Ilość anten: 4
Szerokość produktu: 238 mm
Port USB: Tak
Wysokość produktu: 59 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 3600 Mbit/s
Waga produktu: 461 g
Przekierowanie portów: Tak
Kolor produktu: Czarny
Typ interfejsu Ethernet LAN: 2.5 Gigabit Ethernet
Typ produktu: Router biurkowy
Przycisk WPS: Tak
Przycisk reset: Tak
Prąd wyjściowy: 2 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: DC
Wbudowany wyłącznik: Tak
Diody LED: Zasilanie, LAN, Sieć WAN
Rodzaj opakowania: Pudełko
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Wysokość opakowania: 104 mm
Głębokość opakowania: 193 mm
Waga wraz z opakowaniem: 1,03 kg
Szerokość opakowania: 285 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 384 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 20 - 90% |
| Wysokość opakowania: | 104 mm |
| Szerokość opakowania: | 285 mm |
| Głębokość opakowania: | 193 mm |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax),802.11b,Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 3600 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 50 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | 0 - 70 °C |
| Modulacja: | 4096-QAM |
| Port USB: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 5 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: | 1 |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ilość anten: | 4 |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 2000 MHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 4 |
| Producent procesora: | Broadcom |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Diody LED: | Zasilanie, LAN, Sieć WAN |
| Prąd wyjściowy: | 2 A |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Wysokość produktu: | 59 mm |
| Waga produktu: | 461 g |
| Głębokość produktu: | 193 mm |
| Szerokość produktu: | 238 mm |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Przycisk WPS: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s,2500 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,03 kg |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.