Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: SBTPRUBZ60G0
Kod producenta: Archer AX72 Pro
Stan magazynowy: 12 szt.
Kod EAN: 4897098686775
Wymiary [G x S x W] (mm): 272.5 × 147.2 × 49.2 mm
Informacje dodatkowe: Zawartość: zasilacz, kabel Ethernet RJ45, instrukcja szybkiej instalacji
Tryb pracy: Router / Bramka internetowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 5400 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: USB 3.0
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.11ax
Ilość portów USB: 1 szt.
Dodatkowe funkcje urządzenia: Wiązanie adresów IP i MAC
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPA/WPA2-Enterprise
Antena: Zewnętrzna - 6 szt.
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 605 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.11ax |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 5400 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPA/WPA2-Enterprise |
| Antena: | Zewnętrzna - 6 szt. |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Wiązanie adresów IP i MAC |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Porty wej/wyj: | USB 3.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 272.5 × 147.2 × 49.2 mm |
| Informacje dodatkowe: | Zawartość: zasilacz, kabel Ethernet RJ45, instrukcja szybkiej instalacji |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.