Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: TABSA1TZA0492
Kod producenta: SM-X926BZATEUE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8806095600819
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Typ aparatu tylnego: Podwójny obiektyw
Ekran matowy: Tak
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1,5 TB
Przednia kamera: Tak
Lokalizacja pozycji: Tak
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 16 h
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Tak
Łączność z siecią komórkową: Nie
Rozdzielczość tylnej kamery: 13 Mpix
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
Nagrywanie wideo: Tak
Pamięć RAM: 16 GB
Klasa wydajności energetycznej: G
Nazwa koloru: Moonstone Grey
Wtyk słuchawek: Bluetooth / USB-C
Podświetlenie LED: Tak
Mobile High-Definition Link (MHL): Nie
Typ HD: WQXGA+
Galileo: Tak
Rozdzielczość: 2960 x 1848 px
System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac)
BeiDou: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
GLONASS: Tak
Maksymalne taktowanie procesora: 3,4 GHz
Pamięć wbudowana: 1 TB
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Standardy 3G: UMTS
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Stopień ochrony IP: IP68
Formaty kompresji: FLV,MP4,MKV,M4V,WEBM,AVI,3GP
Liczba rdzeni procesora: 8
Standardy 4G: LTE-TDD & LTE-FDD
Druga rozdzielczość kamery przedniej (numeryczna): 12 MP
Taktowanie procesora: 2,8 GHz
NFC: Nie
Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: 8 Mpix
Wi-Fi: Tak
Akcelerometr: Tak
Ostrzeżenia: Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Unikać kontaktu z cieczą.
Bluetooth: Tak
Żyroskop: Tak
Profile Bluetooth: AVCTP,A2DP,OPP,HOGP,PBP,HID,TMAP,PAN,DI
Głębokość produktu: 5,4 mm
Rysik: Tak
Standard 5G: Sub6 FDD,Sub6 TDD
Szerokość produktu: 326,4 mm
Czujnik Halla: Tak
Wyjmowana bateria: Nie
Lampa błyskowa z tyłu aparatu: Tak
Wysokość produktu: 208,6 mm
Szybkość przechwytywania wideo: 30 fps
Maksymalna rozdzielczość filmu: 3840 x 2160 px
Waga produktu: 718 g
Platforma: Android
Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: 3840x2160@30fps
Materiał obudowy: Aluminium
Kolory wyświetlacza: 16 milionów kolorów
Pamięć użytkownika: 483 GB
Kolor produktu: Szary
Generacja sieci mobilnej: 5G
Obsługiwane formaty plików wideo: 3GP,3G2
Pojemność baterii: 11200 mAh
Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: Dynamic AMOLED 2X
Tryby nagrywania wideo: 2160p
Typ matrycy: AMOLED
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 16 h
Wbudowany schowek na rysik: Tak
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Czas przegladania (Wi-Fi): 10 h
Dołączony akumulator: Tak
Przekątna ekranu: 14,6"
Rozdzielczość przedniej kamery: 12 Mpix
Wi-Fi Direct: Tak
Czytnik linii papilarnych: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 6119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalne taktowanie procesora: | 3,4 GHz |
| Taktowanie procesora: | 2,8 GHz |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Stopień ochrony IP: | IP68 |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Nazwa koloru: | Moonstone Grey |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Wbudowany schowek na rysik: | Tak |
| Kolor produktu: | Szary |
| Wysokość produktu: | 208,6 mm |
| Szerokość produktu: | 326,4 mm |
| Głębokość produktu: | 5,4 mm |
| Waga produktu: | 718 g |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax),Wi-Fi 7 (802.11be),Wi-Fi 4 (802.11n),802.11b,802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| NFC: | Nie |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi Direct: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Standardy 3G: | UMTS |
| Standardy 4G: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| Standard 5G: | Sub6 FDD,Sub6 TDD |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Tak |
| Żyroskop: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| GLONASS: | Tak |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS): | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Rysik: | Tak |
| Typ matrycy: | AMOLED |
| Ekran matowy: | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Przekątna ekranu: | 14,6" |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Rozdzielczość: | 2960 x 1848 px |
| Typ HD: | WQXGA+ |
| Platforma: | Android |
| Pamięć użytkownika: | 483 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1,5 TB |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Pamięć wbudowana: | 1 TB |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Nie |
| Wtyk słuchawek: | Bluetooth / USB-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: | 1 |
| Czas przeglądania (Wi-Fi): | 10 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 16 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 16 h |
| Pojemność baterii: | 11200 mAh |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Nagrywanie wideo: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 2160p |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 3840x2160@30fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu: | 3840 x 2160 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 12 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo: | 30 fps |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył: | 8 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Druga rozdzielczość kamery przedniej (numeryczna): | 12 MP |
| Typ aparatu tylnego: | Podwójny obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Przednia kamera: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Profile Bluetooth: | AVCTP,A2DP,OPP,HOGP,PBP,HID,TMAP,PAN,DI |
| Ostrzeżenia: | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o odpadach elektronicznych.,Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.,Unikać kontaktu z cieczą. |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | 3GP,3G2 |
| Formaty kompresji: | FLV,MP4,MKV,M4V,WEBM,AVI,3GP |
| Klasa wydajności energetycznej: | G |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.