Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: TABLEVTZA0260
Kod producenta: ZAEH0049SE
Stan magazynowy: 30 szt.
Kod EAN: 198154671105
Funkcja Assisted GPS (A-GPS): Nie
Szerokość produktu: 235,7 mm
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Rozdzielczość tylnej kamery: 8 Mpix
Wysokość produktu: 90 mm
Przednia kamera: Tak
Klasa wydajności energetycznej: D
Waga produktu: 500 g
Ilość wbudowanych głośników: 2
Technologia wyświetlacza: LCD
Kolor produktu: Szary
Łączność z siecią komórkową: Nie
Galileo: Tak
Jasność: 400 cd/m2
Czujnik oświetlenia otoczenia: Tak
BeiDou: Tak
Pojemność baterii: 5100 mAh
Pamięć RAM: 4 GB
GLONASS: Tak
Typ procesora: Mediatek
Typ pamięci RAM: LPDDR4x-SDRAM
GPS: Tak
Typ matrycy: IPS
Nazwa koloru: Luna Grey
Pamięć wbudowana: 128 GB
Rodzaj urządzenia: Tablet przenośny
Gęstość pikseli: 224 ppi
Przekątna ekranu: 10,1"
Podświetlenie LED: Tak
Typ karty SIM: Nie
Przewody: USB Type-C
Stopień ochrony IP: IP52
Natywna proporcja obrazu: 16:10
Karta gwarancyjna: Tak
Typ HD: WUXGA
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1200 px
NFC: Nie
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
WWAN: Niezainstalowany
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b
Akcelerometr: Tak
Wersja Bluetooth: 5.3
Czujnik Halla: Tak
Zakres wilgotności względnej: 0 - 95%
Platforma: Android
Klasa odporności na powtarzające się upadki: E
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Karta graficzna: Mali-G52
Trwałość baterii (liczba cykli): 1000
Częstotliwość adaptera AC: 50 - 60 Hz
Szybkie ładowanie: Tak
Zasilanie USB: Nie
Klasa łatwości naprawy: A
Napięcie wejściowe adaptera AC: 100 - 240 V
Rozpoznawanie twarzy: Tak
Czas pracy baterii na cykl: 4930 min
Maksymalne taktowanie procesora: 2 GHz
Maksymalny czas odtwarzania wideo: 9,5 h
Port ładowania USB typu C: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Układ: Ciemnopopielaty
Technologia dolby: Dolby Atmos
Nośniki: UFS
Rozdzielczość przedniej kamery: 5 Mpix
Złącze 3,5 mm: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Ilość wbudowanych mikrofonów: 1
Etui na tablet w zestawie: Tak
Zainstalowany system operacyjny: Android 14
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
Wsparcie aplikacji Google: Google Drive,Google Meet,Google Photos,Google Music,Gmail,Google Maps,YouTube,Google Chrome,Google Play
Liczba rdzeni procesora: 8
Ilość portów USB 2.0 typu C: 1
Dołączony akumulator: Tak
Model procesora: Helio G85
Obsługiwane karty pamięci: MicroSD
Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw
Taktowanie procesora: 1,8 GHz
Zasilacz sieciowy: Nie
Automatyczne ustawienie ostrości: Tak
Producent procesora: MediaTek
Rodzina adaptera graficznego: ARM
Czas gotowości: 1000 h
Bluetooth: Tak
Lokalizacja pozycji: Tak
Głębokość produktu: 54,5 mm
Wydajne rdzenie: 8
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 546 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Typ procesora: | Mediatek |
| Producent procesora: | MediaTek |
| Taktowanie procesora: | 1,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Model procesora: | Helio G85 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Karta graficzna: | Mali-G52 |
| Rodzina adaptera graficznego: | ARM |
| Typ pamięci RAM: | LPDDR4x-SDRAM |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Kolor produktu: | Szary |
| Układ: | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia: | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru: | Luna Grey |
| Napięcie wejściowe adaptera AC: | 100 - 240 V |
| Zasilanie USB: | Nie |
| Częstotliwość adaptera AC: | 50 - 60 Hz |
| Port ładowania USB typu C: | Tak |
| Waga produktu: | 500 g |
| Szerokość produktu: | 235,7 mm |
| Wysokość produktu: | 90 mm |
| Głębokość produktu: | 54,5 mm |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95% |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b |
| Bluetooth: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| NFC: | Nie |
| Typ karty SIM: | Nie |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową: | Nie |
| WWAN: | Niezainstalowany |
| GLONASS: | Tak |
| Wsparcie aplikacji Google: | Google Drive,Google Meet,Google Photos,Google Music,Gmail,Google Maps,YouTube,Google Chrome,Google Play |
| Czujnik Halla: | Tak |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| GPS: | Tak |
| BeiDou: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Akcelerometr: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Przewody: | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Etui na tablet w zestawie: | Tak |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:10 |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu: | 10,1" |
| Podświetlenie LED: | Tak |
| Typ HD: | WUXGA |
| Jasność: | 400 cd/m2 |
| Technologia wyświetlacza: | LCD |
| Typ matrycy: | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Gęstość pikseli: | 224 ppi |
| Ilość wbudowanych głośników: | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów: | 1 |
| Technologia dolby: | Dolby Atmos |
| Platforma: | Android |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 14 |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Nośniki: | UFS |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: | Tak |
| Złącze 3,5 mm: | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C: | 1 |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas gotowości: | 1000 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 9,5 h |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Pojemność baterii: | 5100 mAh |
| Przednia kamera: | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 8 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS): | Nie |
| Stopień ochrony IP: | IP52 |
| Klasa łatwości naprawy: | A |
| Klasa wydajności energetycznej: | D |
| Trwałość baterii (liczba cykli): | 1000 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki: | E |
| Czas pracy baterii na cykl: | 4930 min |
| Gwarancja: | G024M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.