Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SIEUBQROU0002
Kod producenta: RocketM22,4GHz
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 810354022753
Wysokość produktu: 170 mm
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Waga produktu: 500 g
Opis mocy wyjściowej: 28dBm
Kolor produktu: Biały
Maksymalny zakres zewnętrzny: 50000 m
Certyfikaty: FCC Part 15.247, IC RS210, CE RoHS
Architektura procesora: MIPS 24Kc
Funkcje anteny: Odłączana antena
Prąd wejściowy: 1 A
Pasmo częstotliwości: 2.412 - 2.462 GHz
Wewnętrzny: Nie
Rodzaj wtyku anteny: RP-SMA
Pobór mocy: 6,5 W
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 150 Mbit/s
2,4 GHz: Tak
Obsługa PoE: Tak
Procesor wbudowany: Tak
Pojemność pamięci wewnętrznej: 64 MB
Wielkość pamięci flash: 8 MB
Ilość anten: 2
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.11n
Napięcie wejściowe AC: 24 V
Diody LED: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 150 Mbit/s
Typ anteny: Zewnętrzny
Zakres wilgotności względnej: 5 - 95%
Zakres temperatur (eksploatacja): -30 - 75 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Model procesora: Qualcomm Atheros
Taktowanie procesora: 400 MHz
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,10 Mbit/s
Głębokość produktu: 30 mm
Szerokość produktu: 80 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 387 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: | 150 Mbit/s |
| Procesor wbudowany: | Tak |
| Wielkość pamięci flash: | 8 MB |
| Model procesora: | Qualcomm Atheros |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Certyfikaty: | FCC Part 15.247, IC RS210, CE RoHS |
| Pasmo częstotliwości: | 2.412 - 2.462 GHz |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.11n |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Maksymalny zakres zewnętrzny: | 50000 m |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 150 Mbit/s |
| Wewnętrzny: | Nie |
| Kolor produktu: | Biały |
| Ilość anten: | 2 |
| Rodzaj wtyku anteny: | RP-SMA |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Diody LED: | Tak |
| Opis mocy wyjściowej: | 28dBm |
| Prąd wejściowy: | 1 A |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Pobór mocy: | 6,5 W |
| Napięcie wejściowe AC: | 24 V |
| Głębokość produktu: | 30 mm |
| Wysokość produktu: | 170 mm |
| Waga produktu: | 500 g |
| Szerokość produktu: | 80 mm |
| Zakres wilgotności względnej: | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 75 °C |
| Architektura procesora: | MIPS 24Kc |
| Taktowanie procesora: | 400 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 64 MB |
| Funkcje anteny: | Odłączana antena |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85176990 |
| Gwarancja: | G012M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.