Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILRUIROU0031
Kod producenta: RG-EW3000GX
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6976915001736
Poziom wzmocnienia anteny (max): 5 dBi
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Technologia Inteligent mesh: Tak
Typ połączenia WAN: RJ-45
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Ethernet WAN: Tak
Ilość anten: 5
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 574 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 2402 Mbit/s
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Prąd wyjściowy: 1 A
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: DC
Diody LED: System
Typ MIMO: 2x2
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Typ anteny: 2x2
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Głębokość produktu: 130 mm
Szerokość produktu: 240 mm
Wysokość produktu: 32 mm
Waga produktu: 460 g
Kolor produktu: Biały
Ilość portów WAN: 2
Typ produktu: Router biurkowy
Ilość wsparć SSID: 6
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 420 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Typ MIMO: | 2x2 |
| Diody LED: | System |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Wysokość produktu: | 32 mm |
| Szerokość produktu: | 240 mm |
| Waga produktu: | 460 g |
| Głębokość produktu: | 130 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 574 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 2402 Mbit/s |
| Ilość portów WAN: | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Typ anteny: | 2x2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 5 dBi |
| Ilość wsparć SSID: | 6 |
| Ilość anten: | 5 |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Typ połączenia WAN: | RJ-45 |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.