Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLROU0119
Kod producenta: EC225-G5
Stan magazynowy: 18 szt.
Kod EAN: 4897098684535
Napięcie operacyjne: 12 V
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Instrukcja szybkiej instalacji: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Obsługuje VPN: PPTP, L2TP, IPSec
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Dostęp do harmonogramu: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Wyzwalanie portów: Tak
3G: Nie
Kontrola rodzicielska: Tak
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Technologia Inteligent mesh: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Przewody: LAN (RJ-45)
Statystyka bezprzewodowa: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
4G: Nie
Standardy Wi- Fi: 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n)
Konstrukcja anteny: Zewnętrzny
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Połączenie USB 3G/4G: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Gniazdo karty SIM: Nie
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Ethernet WAN: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Ilość anten: 4
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Głębokość produktu: 144 mm
Serwer DHCP: Tak
Szerokość produktu: 230 mm
Klient DHCP: Tak
Wysokość produktu: 35 mm
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 400 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 867 Mbit/s
Kolor produktu: Czarny
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Typ produktu: Router biurkowy
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Przekazywanie VPN: Tak
Przekierowanie portów: Tak
Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11h,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Zabezpieczenie firewall: DoS, SPI Firewall, IP Address Filter, IP and MAC Address Binding
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA3,WPA2
Prąd wyjściowy: 1 A
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 172 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Obsługuje VPN: | PPTP, L2TP, IPSec |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Router biurkowy |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Prąd wyjściowy: | 1 A |
| Napięcie operacyjne: | 12 V |
| Głębokość produktu: | 144 mm |
| Szerokość produktu: | 230 mm |
| Wysokość produktu: | 35 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA3,WPA2 |
| Dostęp do harmonogramu: | Tak |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL): | Tak |
| Zabezpieczenie firewall: | DoS, SPI Firewall, IP Address Filter, IP and MAC Address Binding |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa: | Tak |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 100 Mbit/s,1000 Mbit/s,10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11a,IEEE 802.11h,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| Przekazywanie VPN: | Tak |
| Wyzwalanie portów: | Tak |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows: | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac: | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux: | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Przewody: | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11g,802.11a,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 400 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 867 Mbit/s |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Ilość anten: | 4 |
| Konstrukcja anteny: | Zewnętrzny |
| Ethernet WAN: | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G: | Nie |
| Gniazdo karty SIM: | Nie |
| 4G: | Nie |
| 3G: | Nie |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.