Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTDAROU0115
Kod producenta: EE3 Pro(3-pack)
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 6932849423105
Zakres częstotliwości: 2400–2483,5 MHz; 5150–5850 MHz
Ilość anten: 5
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11a,IEEE 802.3u,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11be,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3,IEEE 802.11ax
Przycisk reset: Tak
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK,WPA3-SAE/WPA2-PSK
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Diody LED: Tak
Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: 2882 Mbit/s
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Przeznaczenie: Ściana
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Głębokość produktu: 86 mm
Szerokość produktu: 86 mm
Wysokość produktu: 190 mm
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Kolor produktu: Biały
Funkcje anteny: Zintegrowana antena
Prąd wejściowy: 2 A
Pasmo częstotliwości: 2.4/5 GHz
Wewnętrzny: Tak
Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): Tak
Pobór mocy (max): 24 W
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 2882 Mbit/s
5 GHz: Tak
2,4 GHz: Tak
Obsługa PoE: Nie
Poziom wzmocnienia anteny (max): 3 dBi
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 1224 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11a,IEEE 802.3u,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11be,IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3,IEEE 802.11ax |
| 5 GHz: | Tak |
| 2,4 GHz: | Tak |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4/5 GHz |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: | 2882 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych: | 2882 Mbit/s |
| Zakres częstotliwości: | 2400–2483,5 MHz; 5150–5850 MHz |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME): | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Przycisk reset: | Tak |
| Przeznaczenie: | Ściana |
| Diody LED: | Tak |
| Wewnętrzny: | Tak |
| Pobór mocy (max): | 24 W |
| Obsługa PoE: | Nie |
| Prąd wejściowy: | 2 A |
| Napięcie wejściowe AC: | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu: | 86 mm |
| Szerokość produktu: | 86 mm |
| Wysokość produktu: | 190 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-PSK,WPA3-SAE/WPA2-PSK |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Klient DHCP: | Tak |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max): | 3 dBi |
| Ilość anten: | 5 |
| Funkcje anteny: | Zintegrowana antena |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.