Dostępność: Dostępność - 3 dni
Numer katalogowy: KILTPLROU0135
Kod producenta: Deco X10(1-pack)
Stan magazynowy: 21 szt.
Kod EAN: 4895252503197
Technologia Inteligent mesh: Tak
Universal Plug and Play (UPnP): Tak
Serwer DHCP: Tak
Klient DHCP: Tak
WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): 1201 Mbit/s
WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): 1500 Mbit/s
Przekierowanie portów: Tak
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n
Obsługa jakość serwisu (QoS): Tak
Przycisk reset: Tak
Dostęp dla gości: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA,WPA3,WPA2
Diody LED: Tak
MIMO: Tak
Kabel Ethernet: Tak
Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Ostrzeżenia: Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.
Zasilacz sieciowy: Tak
Tryby pracy: Router Mode, Access Point Mode
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Obsługuje aplikcje sterujące: TP-Link Deco
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 60 °C
Typ anteny: Wewnętrzny
VLAN tagowany: Tak
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Proxy IGMP: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b
IGMP snooping: Tak
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
BeamForming: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Maksymalny zasięg: 190 m2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2
Liczba urządzeń w zestawie: 1 szt.
Głębokość produktu: 110 mm
Dynamiczny adres IP: Tak
Szerokość produktu: 110 mm
Kabel sieciowy: Tak
Wysokość produktu: 114 mm
Stałe IP: Tak
Kolor produktu: Biały
Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): 1
Typ produktu: Mesh router
Liczba sieci gościnnych (5 GHz): 1
Kontrola rodzicielska: Tak
Dynamiczny DNS (DDNS): Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 229 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Tryby pracy: | Router Mode, Access Point Mode |
| Przekierowanie portów: | Tak |
| BeamForming: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz): | 1 |
| Kontrola rodzicielska: | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz): | 1 |
| Technologia Inteligent mesh: | Tak |
| MIMO: | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS): | Tak |
| Maksymalny zasięg: | 190 m2 |
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ anteny: | Wewnętrzny |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Typ produktu: | Mesh router |
| Przycisk reset: | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 60 °C |
| Diody LED: | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Wysokość produktu: | 114 mm |
| Głębokość produktu: | 110 mm |
| Szerokość produktu: | 110 mm |
| Kabel sieciowy: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Liczba urządzeń w zestawie: | 1 szt. |
| VLAN tagowany: | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi: | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Obsługuje aplikcje sterujące: | TP-Link Deco |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo): | 300 Mbit/s |
| Stałe IP: | Tak |
| IGMP snooping: | Tak |
| Dostęp dla gości: | Tak |
| Dynamiczny adres IP: | Tak |
| Proxy IGMP: | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo): | 1201 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS): | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11a,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA,WPA3,WPA2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max): | 1500 Mbit/s |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Tak |
| Klient DHCP: | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 2 |
| Ostrzeżenia: | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.,Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Kabel Ethernet: | Tak |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.