Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBT8RUBZ5050
Kod producenta: AC10U
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6932849427721
Port PoE: Nie
Zysk anteny bezprzewodowej: 4 x 5 dBi
Waga (g): 350
Tryb pracy: WISP (Client+Router)
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
Porty wej/wyj: USB 2.0
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45)
Ilość portów WAN: 1
Ilość portów USB: 1 szt.
Ilość portów LAN: 3
Dodatkowe funkcje urządzenia: Wiązanie adresów IP i MAC
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz
Bezpieczeństwo: WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.
Strona o towarze: https://www.tendacn.com/pl/product/AC10U.html
Wymiary [G x S x W] (mm): 220 x 141,5 x 49
Waga (kg): 0.350
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: Tenda
Opis ogólny: Router Tenda AC10U Dualband AC1200 1xWAN 3xLAN 1xUSB 2.0
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Incom Group SA
Informacje dodatkowe: - Storage Environment:5%~90% RH non-condensing
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Routery bezprzewodowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 143.50
Cechy: AC1200;1Gb LAN
Baza SCIP: Nie
Moc wyjściowa: 30.00 dBm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 215 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | AC1200;1Gb LAN |
| Producent: | Tenda |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45) |
| Antena: | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Opis ogólny: | Router Tenda AC10U Dualband AC1200 1xWAN 3xLAN 1xUSB 2.0 |
| Moc wyjściowa: | 30.00 dBm |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Port PoE: | Nie |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Wiązanie adresów IP i MAC |
| Porty wej/wyj: | USB 2.0 |
| Waga (g): | 350 |
| Waga (kg): | 0.350 |
| Tryb pracy: | WISP (Client+Router) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 220 x 141,5 x 49 |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 4 x 5 dBi |
| Informacje dodatkowe: | - Storage Environment:5%~90% RH non-condensing |
| Strona o towarze: | https://www.tendacn.com/pl/product/AC10U.html |
| Miejsce serwisowania: | Incom Group SA |
| Producent: | Tenda |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Router Tenda AC10U Dualband AC1200 1xWAN 3xLAN 1xUSB 2.0 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45) |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Moc wyjściowa: | 30.00 dBm |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Antena: | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej: | 4 x 5 dBi |
| Tryb pracy: | WISP (Client+Router) |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | Wiązanie adresów IP i MAC |
| Ilość portów LAN: | 3 |
| Ilość portów WAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 1 szt. |
| Porty wej/wyj: | USB 2.0 |
| Port PoE: | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 220 x 141,5 x 49 |
| Waga (kg): | 0.350 |
| Waga (g): | 350 |
| Informacje dodatkowe: | - Storage Environment:5%~90% RH non-condensing |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Strona o towarze: | https://www.tendacn.com/pl/product/AC10U.html |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 143.50 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.