Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: SBFZRUBZ4120
Kod producenta: 20002727
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4023125027277
Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: IPv6
Ilość portów USB: 0 szt.
Ilość portów LAN: 1
Dodatkowe funkcje urządzenia: UPnP
Częstotliwość pracy: 2,4 GHz
Bezpieczeństwo: WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Strona o towarze: https://pl.avm.de/produkty/fritzbox/fritzbox-6820-lte/
Wymiary [G x S x W] (mm): 64 x 99 x 134
Stan magazynu Wrocław: 0.00
Producent: AVM
Opis ogólny: Router FRITZ! Box 6820 LTE WiFi N450 DECT Modem LTE Tri-band
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe
Miejsce serwisowania: Serwis zewnętrzny
Informacje dodatkowe: Zintegrowane anteny LTE
Grupa towarowa: Produkty sieciowe\Sieci bezprzewodowe\Routery bezprzewodowe
Cena SRP: (nie określona)
Cena netto: 685.11
Cechy: N450;1000Mb LAN
Baza SCIP: Nie
Tryb pracy: Router / Bramka internetowa
Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: Router
Prędkość transmisji: Wi-Fi: 450 Mbps (2,4 GHz)
Odpinana antena: Tak
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 655 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Cechy: | N450;1000Mb LAN |
| Producent: | AVM |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Router FRITZ! Box 6820 LTE WiFi N450 DECT Modem LTE Tri-band |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | UPnP |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Odpinana antena: | Tak |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 450 Mbps (2,4 GHz) |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 64 x 99 x 134 |
| Informacje dodatkowe: | Zintegrowane anteny LTE |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Strona o towarze: | https://pl.avm.de/produkty/fritzbox/fritzbox-6820-lte/ |
| Producent: | AVM |
| Nazwa typu: | Sieci -urządzenia bezprzewodowe |
| Opis ogólny: | Router FRITZ! Box 6820 LTE WiFi N450 DECT Modem LTE Tri-band |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego: | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami: | IPv6 |
| Częstotliwość pracy: | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji: | Wi-Fi: 450 Mbps (2,4 GHz) |
| Bezpieczeństwo: | WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Odpinana antena: | Tak |
| Tryb pracy: | Router / Bramka internetowa |
| Dodatkowe funkcje urządzenia: | UPnP |
| Ilość portów LAN: | 1 |
| Ilość portów USB: | 0 szt. |
| Wymiary [G x S x W] (mm): | 64 x 99 x 134 |
| Informacje dodatkowe: | Zintegrowane anteny LTE |
| Miejsce serwisowania: | Serwis zewnętrzny |
| Stan magazynu Wrocław: | 0.00 |
| Cena netto: | 685.11 |
| Cena SRP: | (nie określona) |
| Baza SCIP: | Nie |
| Okres rękojmi w miesiącach: | 24 |
| Grupa towarowa: | Produkty siecioweSieci bezprzewodoweRoutery bezprzewodowe |
| Strona o towarze: | https://pl.avm.de/produkty/fritzbox/fritzbox-6820-lte/ |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.