Dostępność: Aktualnie niedostępny
Numer katalogowy: KILMEUROU0001
Kod producenta: AC12G
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 6935364099787
Protokoły zarządzające: HTTP,DHCP
Serwer DHCP: Tak
Obsługiwane protokoły sieciowe: DHCP,HTTP
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11g,IEEE 802.3u,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WPA2-PSK,WPA-PSK
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 90%
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 3
Ostrzeżenia: Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem.
Typ zasilacza: 9V DC, 0.85A
Wymiary produktu (SxGxW): 222 x 140 x 32 mm
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 122 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
| Ostrzeżenia: | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych.,Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem.,Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | DHCP,HTTP |
| Wymiary produktu (SxGxW): | 222 x 140 x 32 mm |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 3 |
| Serwer DHCP: | Tak |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11g,IEEE 802.3u,IEEE 802.11b,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -40 - 70 °C |
| Protokoły zarządzające: | HTTP,DHCP |
| Typ zasilacza: | 9V DC, 0.85A |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | WPA2-PSK,WPA-PSK |
| Gwarancja: | G036M |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.